Przejdź do treści

Warsztaty fotograficzne „Foto Kawa – gra światłem”

6 marca odbyły się warsztaty fotograficzne „Foto Kawa – gra światłem”. Tematem spotkania była gra i zabawa światłem. Wykorzystywaliśmy światło ciągłe, światło błyskowe i malowanie światem. Była okazja do zdjęć z długimi czasami migawki i mieszaniem różnego rodzaju oświetlenia.

Zainteresowane osoby przybyły do w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chodzieży. Spotkanie odbywało się w ranach grupy fotograficznej Foto Kawa.

Na początku spotkania Przemysław Oziemblewski opowiedział o ustawianiu ekspozycji w zależności od rodzaju światła, przy którym są robione zdjęcia: światło ciągłe, światło błyskowe oraz światło ciągłe w ruchu. Uczestnicy dowiedzieli się, czym one się różnią z punktu widzenia doboru składników ekspozycji (przysłona, czas naświetlania, ISO). Po prezentacji uczestnicy mogli przekonać się, jak w praktyce to wygląda i jakie daje możliwości.

W tym miejscu należą się podziękowania dla wszystkich uczestników, organizatorów: Honoraty Struzik, Dariusza Boberskiego, modelki Zosi Kulesza i osób, które wsparły spotkanie. Dodatkowe podziękowania dla Karola Bykowskiego, który dał pokaz żonglerki światłem oraz dla Adama Michalskiego za przygotowanie relacji wideo.

Kilka zdjęć ze spotkania

Więcej zdjęć i dodatkowe relacje dostępne są na stronie
oziemblewski.com/spotkanie-foto-kawa-gra-swiatlem-w-chodziezy/

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *